Pro naše klienty nabízíme komplexní služby při přípravě, realizaci a finálních úpravách audiovizuálních projektů. Naše zkušenosti s realizací komentářů a reklamních spotů promítneme i do vašeho projektu tak aby každá jeho složka (hlasový komentář, video, hudba,) vytvořila očekávaný výsledný efekt.

Vždy jsou pro nás důležité představy a názor klienta. Proto v průběhu realizace projektu sdílíme dílčí výstupy a diskutujeme všechny důležité prvky. A pokud je třeba něco upravit ve finální verzi? Uděláme vše, aby výsledek byl 100%.

A co cena? Po první komunikaci s klientem připravíme nabídku včetně výsledné částky. A slibujeme, že cena vás příjemně překvapí.

S čím vám můžeme pomoci?

  • profesionální voice-over: ať už se jedná o několika vteřinový rádiový spot, internetovou reklamu nebo obsáhlé instruktážní video.
  • finální mix zvuku: mastering nahraného voice-overu, doplnění o hudební podklad z široké zvukové databanky a finální zvukový mix.
  • textové podklady: návrhy a stylistické úpravy textu, tak aby byl pro posluchače/diváka co nejvhodnější vzhledem k účelu komunikace.
  • videoprezentace: realizace základních videoprezentací dle dodaných podkladů (video, fotografie).
  • spolupráce s profesionály: pokud si budete přát specializované služby (například animované video) či větší počet speakrů, spolupracujeme s řadou profesionálů tak, abychom vám mohli dodat kompletní balíček služeb.