Naši klientiRealizované projekty

Připravili jsme pro vás 4 ukázky naší práce. Pokud byste měli zájem o jinou konkrétní oblast, neváhejte nás kontaktovat. Pro vaši lepší představu pro vás zdarma zrealizujeme ukázku vašeho konkrétního projektu.

Internetový reklamní spot

Tipli

Zpracování reklamního spotu na základě dodaného video podkladu a textu. Namluvení voice-overu včetně masteringu nahrávky.

Scénická audionahrávka

Red Button

Realizace série audioscén pro rozvojový program leadrů. Stylizace nahrávek do období průmyslové revoluce pomocí zvukových efektů – nahrávka znějící jako gramofonová deska, doplněná o zvuky pozadí hudební podkres. Finální mix nahrávky včetně vyvážení hlasu, pozadí a efektů.

Produktové video

Videolide.cz

Voice-over pro produktové video. Součástí služby byla korektura textu, dodání hudebního podkladu a finální mix zvuku a videa. Výsledkem byla kompletní dodávka videosouboru připraveného na export na youtube. Celá služba byla dodána ještě v den objednání.

Instruktážní video

Dekstone

Zpracování odborného komentáře pro 2 instruktážní v oblasti stavebnictví dle zadaných podklad: text a video. Realizace obou videí do jednoho dne.